Elseid Hysaj, në janar me klub tjetër në Seria A

HomeSport

Elseid Hysaj, në janar me klub tjetër në Seria A

Elseid Hysaj duket se ka vendosur përfundimisht për të ardhmen e tij. Çështja e rinovimit të tij po përflitet prej kohësh, por as besimi i shfaqur nga

“Mane sa nuk ma hoqi kokën, por nuk e mora me të keq” – Ederson kritikon lojtarët e Liverpoolit për sjelljen ndaj Pickfordit
Haxhi Krasniqi zbulon se nuk flet me Luan Krasniqin: I pata kërkuar ndihmë, nuk pati kohë të merret me mua
Ndërron jetë legjenda e futbollit Diego Armando Maradona

Elseid Hysaj duket se ka vendosur përfundimisht për të ardhmen e tij. Çështja e rinovimit të tij po përflitet prej kohësh, por as besimi i shfaqur nga Xhenaro Gatuzo, nuk e ka bindur të qendrojë në Napoli pas këtij sezoni. Kontrata e mbrojtësit shkodran përfundon në verë dhe që nga qershori do të veshë tjetër fanellë.

“Calcionapoli24.it” bën me dije se Hysaj ka rënë në marrëveshje parimisht me një tjetër klub të Serie A, ndërsa brenda 10 ditëve të para të janarit pritet të vijë edhe firma në kontratën e re. Emri i klubit të ri nuk bëhet ende i ditur, megjithëse kampionati nuk pritet të ndryshojë për të.

COMMENTS