Category: Showbiz

Showbiz

1 2 3 10 / 23 POSTS
Një mbretëreshë akulli, Rihanna pozon me të brendshme festive (Fotot)

Një mbretëreshë akulli, Rihanna pozon me të brendshme festive (Fotot)

Këngëtarja Rihanna i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit ku ka pozuar me të brendshme festive. Zakonisht është e kuqja ajo që preferohet [...]
“Kush më spiunoi për festën e ditëlindjes?” Rita Ora nis hetimin

“Kush më spiunoi për festën e ditëlindjes?” Rita Ora nis hetimin

Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar se kush e spiunoi për festën e saj të 30-vjetorit të ditëlindjes. Sipas Daily Mail, këngëtarja dyshon se [...]
Kush janë nuset që “fshehën” shtatzëninë poshtë fustanit të bardhë

Kush janë nuset që “fshehën” shtatzëninë poshtë fustanit të bardhë

Çiftet e “showbizz”-it shqiptar fitojnë vëmendje me çdo detaj të tyre. Mesa duket, ata tashmë e kanë kuptuar “pushtetin” e rrjeteve sociale, ndaj dhe [...]
Bebe Rexha së shpejti edhe aktore

Bebe Rexha së shpejti edhe aktore

“Queenpins” titullohet filmi në të cilin ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha do të debutojë me rol. Ky film në të cilin do të paraqitet Bebe, ë [...]
Elita Rudi ndan një fotografi nga vera kur ende nuk e kishte konfirmuar shtatzaninë

Elita Rudi ndan një fotografi nga vera kur ende nuk e kishte konfirmuar shtatzaninë

Elita Rudi dhe Gjiko gjatë muajit shtator zbuluan se do të bëhen prindër për herë të dytë dhe se Zëri do të bëhet vëlla i një motre. Dyshja e njohur p [...]
Arbana Osmani takoi të atin pas tre javësh, ishte i infektuar me Covid 19

Arbana Osmani takoi të atin pas tre javësh, ishte i infektuar me Covid 19

Pandemia e koronavirusit ka nisur të përhapet vrullshëm në valën e dytë që po kaplon botën, teksa ka shkuar në mbi 48 milionë numri i të infektuarve n [...]
Dua Lipa “u rrëfye” përballë Jimmy Fallon rreth të rejave më të fundit dhe sukseseve që s’kanë fund

Dua Lipa “u rrëfye” përballë Jimmy Fallon rreth të rejave më të fundit dhe sukseseve që s’kanë fund

E konsideroi si një nga momentet më të vështira publikimin e albumit ‘Future Nostalgia’, po me siguri Dua Lipa nuk është më e këtij mendimi tani dhe n [...]
Po e bëjnë lëmsh rrjetin, nuk merret vesh nëse janë apo jo bashkë Loredana dhe Mozzik

Po e bëjnë lëmsh rrjetin, nuk merret vesh nëse janë apo jo bashkë Loredana dhe Mozzik

Nuk dimë se çfarë ka në mendje Loredana, por po e çmend rrjetin me veprimin e fundit. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të Mozzik, ku shihet në [...]
Çfarë po ndodh mes Majk dhe Miss Universe Kosova, mos kanë filluar gjë lidhje?

Çfarë po ndodh mes Majk dhe Miss Universe Kosova, mos kanë filluar gjë lidhje?

Reperi Majk s’mund t’i shpëtojë për shumë gjatë thashethemeve rozë dhe nëse ju kishte munguar ndonjë lajm pikant nga reperi, ja ku e keni! Mbrëmjen [...]
Fifi thotë se edhe mund të shkojë të jetojë në Gjermani pranë të dashurit

Fifi thotë se edhe mund të shkojë të jetojë në Gjermani pranë të dashurit

Fifi ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Roped with Olsi”, ku ka folur rreth shumë detajeve mbi jetën e saj personale dhe profesionale. Sikundër [...]
1 2 3 10 / 23 POSTS