Bebe Rexha së shpejti edhe aktore

HomeShowbiz

Bebe Rexha së shpejti edhe aktore

“Queenpins” titullohet filmi në të cilin ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha do të debutojë me rol. Ky film në të cilin do të paraqitet Bebe, ë

Ka 19 vite diferencë me futbollistin e famshëm, Adriana Matoshit i dashuri ia dedikoi këto fjalë në gjuhën shqipe
Yjet që kanë “harruar” të plaken
Çfarë po ndodh mes Majk dhe Miss Universe Kosova, mos kanë filluar gjë lidhje?

“Queenpins” titullohet filmi në të cilin ylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha do të debutojë me rol. Ky film në të cilin do të paraqitet Bebe, është komedi-krim.

Ylli i muzikës në këtë film do paraqitet me rolin e një hakereje kompjuteri, me emrin Tempe Tina.

Në filmin ‘’Queenpins’’, me role do të paraqiten edhe aktoret Kristen Bell e Leslie Jones.

Filmi Queenpins bazohet në një ngjarje të vërtetë, në mashtrimin më të madh të bërë me kuponë në histori. Skenat në të përqendrohen rreth një gruaje, rolin e së cilës e luan Bell, grua e cila lodhet nga jeta, nga neglizhimi që bën bashkëshorti i saj ndaj saj, por dhe shoqëria.
Adam Fogelson, përgjegjës i grupit STXfilms Motion Picture, i cili do të realizojë këtë film, ka thënë se ‘’Queenpins’’ është një mundësi e përkryer që Rexha të bëjë debutimin si aktore.

COMMENTS