Rrugët në Nerez të Mesëm si në mesjetë, banorët kërkojnë zgjidhje nga institucionet

Rrugët në Nerez të Mesëm si në mesjetë, banorët kërkojnë zgjidhje nga institucionet

Në lagjen Nerez i Mesëm në mes të Shkupit, rrugët janë si në mesjetë. Banorët ankohen për mungesë të investimeve. Thonë se shumë ndërtime infrastruktu [...]
Katër të vdekur dhe 234 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Katër të vdekur dhe 234 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Kosova më 3 dhjetor regjistroi katër viktima dhe 234 raste të reja me COVID-19, sëmundjen që e shkakton koronavirusi i ri, njoftoi Instituti Kombëtar [...]
2 / 2 POSTS