Vrajolli thotë se dha dorëheqje nga Trepça pas presionit nga Qeveria

Vrajolli thotë se dha dorëheqje nga Trepça pas presionit nga Qeveria

Ish-kryeshefi i ndërmarrjes Trepça, Hysen Vrajolli, i cili dha dorëheqje të enjten nga kjo pozitë, ka thënë se deri tek ky vendim erdhi pas presioneve [...]
Osmani: Jemi lodhur nga politikanë të papërgjegjshëm që tregojnë tolerancë ndaj politikave mohuese të Serbisë

Osmani: Jemi lodhur nga politikanë të papërgjegjshëm që tregojnë tolerancë ndaj politikave mohuese të Serbisë

U.d e presidentes, Vjosa Osmani ka thënë se mbi 13 mijë civilë janë vrarë nga Serbia në luftën e fundit në Kosovë, shumë prej të cilëve ishin fëmijë. [...]
Plaka nga Hajvalia që “lë” shtatzënë gratë, e që çon nga karroca të paralizuarit

Plaka nga Hajvalia që “lë” shtatzënë gratë, e që çon nga karroca të paralizuarit

Në Hajvali, një fshat pak kilometra larg Prishtinës, përveç rezidencës përrallore të biznesmenit dhe zëvendëskryeministrit Behgjet Pacollit, ku po ash [...]
3 / 3 POSTS