Hoti nesër në interpelancë për shfuqizimin e Task-forcës antikorrupsion në Policinë e Kosovës

Hoti nesër në interpelancë për shfuqizimin e Task-forcës antikorrupsion në Policinë e Kosovës

Të premten në Kuvendin e Kosovës do të mbahet seanca plenare për interpelancën e kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti në lidhje me shfuqizimin e Ta [...]
​Zemaj: Po bëjmë përpjekje për të siguruar vaksinën antiCovid

​Zemaj: Po bëjmë përpjekje për të siguruar vaksinën antiCovid

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se janë duke komunikuar në dy nivele për sigurimin e vaksinës antiCovid. Zemaj ka bërë të ditur se në [...]
Dialogu i Brukselit nën hijen e zhvillimeve të Gjykatës Speciale

Dialogu i Brukselit nën hijen e zhvillimeve të Gjykatës Speciale

Bashkimi Evropian ka deklaruar se dialogu mes Kosovës dhe Serbisë nuk ka alternativë dhe që të dyja palët duhet të jenë të gatshme për vazhdimin e tij [...]
Zemaj: Po bëjmë përpjekje për të siguruar vaksinën antiCovid

Zemaj: Po bëjmë përpjekje për të siguruar vaksinën antiCovid

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se janë duke komunikuar në dy nivele për sigurimin e vaksinës antiCovid. Zemaj ka bërë të ditur se në [...]
LVV-ja nuk e përkrah Haradinajn për pozitën e presidentit, ofertën e quan pazar politik

LVV-ja nuk e përkrah Haradinajn për pozitën e presidentit, ofertën e quan pazar politik

Lëvizja Vetëvendosje (LVV), nuk e përkrah Ramush Haradinajn për pozitën e presidentit të vendit, edhe pse përfaqësuesit e Aleancës për Ardhmërinë e Ko [...]
Arrihet marrëveshje për përdorimin e rrugëve që kalojnë nëpër Zonën e Mbrojtur të Manastirit të Deçanit

Arrihet marrëveshje për përdorimin e rrugëve që kalojnë nëpër Zonën e Mbrojtur të Manastirit të Deçanit

Zyra e Kryeministrit ka bërë sot të ditur se është arritur marrëveshje për përdorimin e rrugëve që kalojnë në Zonën e mbrojtur të Manastirit të Deçani [...]
Elvis Naçi-Ne nuk ndalemi, Thumana do të jetë zemra e Shqiptarisë!

Elvis Naçi-Ne nuk ndalemi, Thumana do të jetë zemra e Shqiptarisë!

Ne nuk ndalemi, Thumana do të jetë zemra e Shqiptarisë! Bukuria e shpirtit, pastërtia e zemrës dhe mrekulia e Shqiptarëve. https://www.facebook.com/El [...]
Kroacia dhe Sllovenia me shifra alarmante rreth rasteve dhe vdekjeve nga COVID-19

Kroacia dhe Sllovenia me shifra alarmante rreth rasteve dhe vdekjeve nga COVID-19

Për herë të parë që nga fillimi i pandemisë së COVID-19 në Kroaci janë regjistruar më shumë se 3,000 raste të reja. Sipas mediave të huaja, përcjell [...]
8 / 8 POSTS